„The Best Cars of 2014“ - dvi pirmosios vietos Volkswagen automobiliams

2014-01-31

Gamintojo nuotrauka
„The Best Cars of 2014“ - dvi pirmosios vietos Volkswagen automobiliams

    Vokietijos automobilių žurnalas auto motor und sport kasmet organizuoja skaitytojų apklausą, kurioje išrenkamas geriausias metų automobilis. Šių metų konkurse „Best Cars of 2014“ skaitytojų simpatijos ir dvi pirmosios vietos atiteko Volkswagen koncerno atstovams.

    Šiemetinis konkursas buvo jau 38-asis jų istorijoje. Geriausiojo automobilio paieškose dalyvavo 115000 paštu ir internetu balsavusių skaitytojų. Konkurse dalyvavę automobilių modeliai varžėsi 10-yje kategorijų. Kiekvienas skaitytojas galėjo išrinkti geriausią kiekvienos kategorijos automobilį ir papildomai – geriausią importinį automobilį.

    Kaip ir daugelyje ankstesnių konkursų „Best Cars of 2014” kompaktinės klasės kategorijoje triumfavo Volkswagen Golf. Šis modelis jau daugelį metų yra vienas perkamiausių ir mėgstamiausių Europos kompaktinių automobilių.

    Geriausiu vienatūriu tapo Volkswagen komercinių automobilių padalinyje gaminamas Volkswagen Multivan, aplenkęs antrojoje vietoje įsitvirtinusį taip pat Volkswagen, tačiau jau lengvųjų automobilių padalinyje gaminamą Volkswagen Touran.