Lietuvos Mini ralio čempionatas atkeliauja į Plungę

2022-09-13

Gamintojo nuotrauka
Lietuvos Mini ralio čempionatas atkeliauja į Plungę
Dėka didžiulio noro ir nuoseklaus darbo, 5-tasis Lietuvos mini-ralio etapas atkeliauja į Žemaitiją. Rugsėjo 17 dieną Plungėje ir jos apylinkėse vyks esminės Lietuvos ralio C lygos kovos. 
Šeštadienį mini-ralio čempionato dalyviai rinksis „Žemaitijos” autokroso trasoje, kur bus įsikūręs viso ralio miestelis, ir ne tik. Būtent čia esančioje autokroso trasoje vyks ir keturi iš net dvylikos ralio greičio ruožų, bei apdovanojimų ceremonija. 
- Labai džiaugiamės, kad mini-ralio čempionate atsirado vietos ir Plungei, labai ilgai čia laukėme ralio atstovų, ilgai ruošėmės ir tikime, kad paruošėm tikrai smagias lenktynes dalyviams bei gražų renginį žiūrovams. - Pasiruošimą renginiui komentavo renginį organizuojančio automobilių sporto klubo „Tornada” atstovas bei ralio organizacinio komiteto pirmininkas Mantas Zepčiukas. 
Veiksmas Plungėje prasidės jau penktadienį, kuomet ekipažai turės praeiti techninę bei administracinę komisijas, o vėliau pradės susipažinimą su organizatorių paruoštomis trasomis. Iš viso sportininkų laukia maždaug 150-ties kilometrų kelionė Plungės apylinkėmis, iš kurių 30 kilometrų bus sportiniai. 
Tai bus paskutinysis Lietuvos mini-ralio čempionato etapas, kurio rezultatai turės įtakos ir bendrai sezono rikiuotei, todėl ekipažai atsakingai ruošiasi artėjančioms lenktynėms, norinčių dalyvauti sąrašas užsipildė ypatingai greitai, todėl kova lenktynėse nusimato iki pat paskutinio greičio ruožo finišo.